Üsküdar Kent Hizmetleri 16 Personel Alıyor

Üsküdar Belediyesine bağlı olan Üsküdar Kent Hizmetleri A.Ş başvuruların CV gödererek online yapılacağı Kamarot, Güvenlik görevlisi, Mimar , Veteriner vb. Ünvanlarda daimi statüde 16 personel alımı yapılmaktadır. Başvurular 23 Mart 2019 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 22.03.2019, 06:28 22.03.2019, 11:33
Üsküdar Kent Hizmetleri 16 Personel Alıyor

Üsküdar Kent Hizmetleri ( İstanbul ) 1 kişi Kamarot alımı yapılmkatadır. Personel alımına yanlızca erkek adaylar başvuru yapabilecektir. Başvuruların 23 Mart 2019 Tarihine kadar CV göndererek online başvuru yapılacaktır. Erbap süpürge işçisi olarak 5 kişi daimi işçi statüsünde yapılmaktadır. 1 kişi mimar alımı yapılmakta olup adayların, fakültelerin mimarlık bölümü mezunu olması ( Tercihen ilgili bölümü ingilizce okumuş) gerekmektedir. Alıma yanlızca bayan adaylar başvurabilir.

Üsküdar Kent Hizmetleri A.Ş 1 kişi saha veri toplama personeli alımı için adayların, Üniversite mezunu olması ve bilgisayar programlarını kullanabilmesi şartı vardır. 1 kişi veteriner hekim alımı için adayların 4 yıllık veterinerlik mezunu olması gerekmektedir. Başvurular CV ile online yapılacaktır.

1 kişi kamyon / kamyonet şoförü alımı için adayların; en az lise mezunu olması, E sınıfı ehliyet sahibi olması ve SRC2 – SRC4 – psikoteknik belgesi sahibi olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilanları kapsamında Üsküdar belediyesine bağlı bulunan kent hizmetleri 1 kişi sıhhi tesisatçı alımı için adayların; lise mezunu olması ve B sınıfı ehliyet sahibi olması gerekmektedir.

1 kişi minibüs şoförü alımında ise adayların, B ve D1 sınıfı ehliyet sahibi olması ve lise mezunu olması gerekmektedir. 1 kişi iş makinası operatörü alımı için E – G sınıfı ehliyet sahibi olmak gerekmektedir. 1 kişi güvenlik görevlisi alımı için adayların silahlı güvenlik sertifikası olması gerekmektedir. 1 kişi fidanlık işçisi, 1 kişi atık toplama işçisi alımı yapılmakta olup başvurular online olarak yapılacaktır.

Üsküdar Kent Hizmetleri Ticaret ve Sanayi A.Ş ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Nebahat tiryaki 2 yıl önce
özel güvenlik görevlisi bayanlar İcin de alım olsaydı