Üniversiteye Sözleşmeli Personeller Alınıyor    

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından yapılan personel alım ilanı ile üniversite bünyesine sözleşmeli bilişim personelleri alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 20.03.2019, 08:57 20.03.2019, 09:32
Üniversiteye Sözleşmeli Personeller Alınıyor    

Necmettin Erbakan Üniversitesi yaptığı ilan ile düzenlenecek olan yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre oluşacak başarı sıralamasına göre bünyesine 4 (dört) sözleşmeli bilişim kamu personeli alımı yapacak.

Başvurmak isteyen kişilerin Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi,

Belge olarak öğrenilen programlama dillerinin belirtildiği onaylı lisans veya lisansüstü transkript belgesi veya mezun olunan bölümden alınan eğitimi yapılan programlama dillerini belirten onaylı yazı, çalışılan yerden alınan ve kullanılan programlama dillerini gösteren onaylı yazı veya eğitim kurumlarından alınan kurs katılım sertifikaları gibi belgeler kabul edilecek.

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak şartları bulunmaktadır.

Başvurmak isteyen adayların 20 Mart 2019 ile 04 Nisan 2019 tarihleri arasında başvurularını üniversitenin internet adresinden temin edilecek iş talep formu ile yapmaları gerekmektedir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 4 sözleşmeli bilişim personelialım ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Nebahat tiryaki 1 yıl önce
İstanbul avrupa yakası da özel güvenlik işi arıyorum
gulten özocak 1 yıl önce
ben. istanbul. buyuk şehır beldıyesınden. yemek dağıtım ve. kepcecı lık. ılgılı. ış arıyor um

Gelişmelerden Haberdar Olun

@