Üniversiteye sağlık personeli, hemşire ve Kamu personel alımı yapılacak

Kamu personel alımı ilanları ile birlikte açıklanmış bilgilerde Bolu Abant İzzet Baysal üniversitesi bünyesine sağlık teknikeri, hemşire ve memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 30.12.2021, 20:41 01.01.2022, 11:13
Üniversiteye sağlık personeli, hemşire ve Kamu personel alımı yapılacak

Bolu Abant İzzet Baysal üniversitesi sağlık personeli, hemşire ve Kamu personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların rektörlük tarafından açıklanmış olan şartlara uyması gerekiyor.


Bolu Abant İzzet Baysal üniversitesi kamu personel alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 31.12.2022 olarak açıklandı.

İş başvuru işlemleri personel daire başkanlığı 215/A numaralı ofise şahsen başvuru şeklinde yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız


Üniversiteye sağlık personeli, hemşire ve Kamu personel alımı başvuru şartları


Sağlık personeli alımı için anestezi veya anestezi teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Hemşire alımı için hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri, sağlık memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik alanından mezun olmak, toplamda en az 10 ay Dahiliye ve Pandemi servisinde iş tecrübesi sahibi olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Memur alımı için bir lisans programından mezun olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, MEB onaylı bilgisayar kullanımı sertifikası sahibi olmak, MEB onaylı Osmanlıca kolay metinler sertifikası sahibi olmak ve KPSS sınavlarında 55 puan almış olmak.

Çözümleyici sistem programcısı alımı için adayların Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


Başvuru esnasında istenen belgeler


Öğrenim belgesi fotokopisi,

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

KPSS Sonuç Belgesi Fotokopisi,

1 adet fotoğraf,

Başvurulan unvanda eğitim belgesi veya sertifika istenmiş ise fotokopisi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı