Üniversiteye Memur, Şoför ve Teknisyen Alımı

Kamu kurumu tarafından personel alımı için iş ilanları duyuruldu. Şeyh Edebali Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanmış olan ilanda birimlerinde istihdam edilmek üzere Büro personeli alımı, Şoför alımı ve Teknisyen alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 04.09.2020, 13:37 05.09.2020, 00:54
Üniversiteye Memur, Şoför ve Teknisyen Alımı

Üniversiteye Memur, Şoför ve Teknisyen Alımı

Kamu kurumu tarafından personel alımı için iş ilanları duyuruldu. Şeyh Edebali Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanmış olan ilanda birimlerinde istihdam edilmek üzere Büro personeli alımı, Şoför alımı ve Teknisyen alımı yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 7 Eylül 2020 tarihi olarak bildirilmiştir.

Başvuru Sonuçlarının Açıklanma Tarihleri ise 10 Eylül 2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuracak olan bütün bay ve bayan adaylar www.bilecik.edu.tr den ilan ediliş tarihi itibariyle temin edilecek olan başvuru formu ve istenilmiş olan belgelerle ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına bizzat müracaat etmeleri gerekmekte.

ALIM YAPILACAK OLAN KADROLAR

Büro Personeli Alımı

1. - Büro Yönetimi bölümü

Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu olmak.

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü mezunu olmak.

Sekreterlik bölümü mezunu olmak.

Ofis Teknolojileri ve Yönetimi bölümü mezunu olmak.

Büro Hizmetleri bölümü ve Yönetici Asistanlığı bölümü önlisans programlarının her hangi bir bölümünden mezun olmak gerekiyor.

2. – 2018 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSS P93 60 ve üzeri puan almaları olması gerekmektedir.

3. - Sözleşme yapmaya hak kazanmış olan bay ve bayan tüm adayların sözleşmelerde belirtilmiş olan görev yerinde ikamet etmeleri zorundadır.

4. - Başvuruların bitim tarihleri itibari ile bütün bay ve bayan adayların 30 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

Şoför Alımı

1. – Başvuracak olan bütün adayların herhangi bir ortaöğretim eğitim ve öğretim kurumundan mezun olması gerekmektedir.

2. – Başvuracak olan bütün bay ve bayan adayların E sınıfı ehliyetlere sahip olması gerekmektedir.

3. – Başvuracak olan bütün bay ve bayan adayların en az 3 yıl boyunca E sınıfı sürücü ehliyet kapsamlarında şoförlük konusunda iş tecrübelerine sahip olmak ve bunu belgelendirebilmek gerekiyor.

4. – 2018 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSS P94 puan türlerinden 50 veya üzeri puan almış olmak gerekiyor.

5. - Sözleşme yapmaya hak kazanmış olan bütün bay ve bayan adayların sözleşmelerde belirtilmiş olan görev yerlerinde oturma zorunluluğu bulunmakta.

6. - Başvuruların bitim tarihi itibariyle bütün bay ve bayan adayların 40 kırk yaşından gün almamış olmamaları gerekiyor.

Teknisyen Alımı

1. – Başvuracak olan bütün bay ve bayan adayların Ortaöğretim Kurumlarının Ahşap Teknolojisi bölümü veyahut Dalları veya Mobilya ve İç Mekan Tasarımı bölümleri ve Dallarından mezun olmaları gerekiyor.

2. – 2018 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSS P94 puan türlerinden 50 veya üzeri puan almış olmak gerekiyor.

Adaylardan İstenilen Belgeler

1. Tüm adaylardan başvuru formu istenmektedir. Başvuru formu www.bilecik.edu.tr adresinden temin edilebilir.

2. Tüm bay ve bayan adayların 2018 KPSS B grubu sınav sonuç belgeleri istenmektedir.

3. Bütün bay ve bayan adaylardan mezuniyet Belgeleri isteniyor. Mezuniyet belgeleri e-devlet üstünden alınmış olan belge kabul edilecektir.

4. Tüm bay ve bayan adayların Nüfus Cüzdanı fotokopisi isteniyor.

5. Tüm bay ve bayan adaylardan birer adet fotoğraf son altı ay içinde çekilmiş olması gerekmektedir.

6. Bay bayan bürün adaylardan Adli Sicil Kaydı istenmektedir. E-devlet üzerinden alınan belge kabul edilmektedir.

7. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (e-devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)

8. Özel şartlarda istenen diğer belgeler ( SGK Hizmet Dökümü, Sertifika vs.) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, yerleştirme işlemi yapılmış olsa dahi iptal edilecek, kurumumuzca kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Erol Uzun 8 ay önce
Tüm evraklarım tam 0536 666 9716 ulaşabilirsiniz
Resul koksal 8 ay önce
Öncelikle selamlar 34 yaşındayım é sinifi ehliyetim ve pisikoteknik belgem var 2014 ehliyet tarihim soforluk konusunda deneyimliyim
20 yıllık E ehliyetim var 15 yıldır araba kullanıyorum 05383938380 8 ay önce
İşe ihtiyaçım var 2 tane çocuk var