Üniversiteye Lise Mezunu Engelli 3 Personel Alınıyor

İşkur üzerinden yapılan ilan ile Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğü bünyesine 3 Engelli Büro Memuru kamu personeli alımı için başvurular başladı.

Kamu Personeli Alımı 19.02.2019, 22:12 19.02.2019, 22:16
Üniversiteye Lise Mezunu Engelli 3 Personel Alınıyor

Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan işkur ilanları ile Rektörlük bünyesine 3 kişi engelli büro memuru alımı için başvurular başladı.

00004839173 işkur ilan numaralı 3 engelli büro memuru kamu personeli alımında alımlar kura ile yapılacaktır. Başvuracak adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması, lise ve dengi okul mezunu olması, MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmaları gerekmekte olup Adilcevaz, Ahlat, Bitlis Merkez, Hizan, Mutki, Tatvan, Güroymak ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yapılacak alımda açık iş sayısı kadar asil ve açık işçi sayısı kadar yedek adaylar noter kurasıyla belirlenecektir. Sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile ilgili süreç üniversitenin personel dairesi başkanlığı internet sayfasından duyurulacaktır adaylara posta yolu ile tebligat yapılmayacak.

Bitlis Eren Üniversitesi 3 engelli büro memuru alımlar için başvurular 25 Şubat 2019 tarihine kadar işkur üzerinden alınacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
ali üzbey 13 ay önce

Gelişmelerden Haberdar Olun

@