Üniversiteye Kura İle Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak

Kadrolu İşçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Kafkas üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Kadrolu İşçi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 22.12.2020, 10:52 23.12.2020, 12:39
Üniversiteye Kura İle Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak

Üniversiteye Kura İle Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak

Kadrolu İşçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Kafkas üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Kadrolu İşçi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması zorunludur. Başvuru yapmadan önce İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve aşağıda bulunan başvuru linklerini kopyalayın yeni sekemde açın ve başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005814171

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005813810

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/12/20201221-4-6.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kafkas üniversitesi Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)