Üniversiteye Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Görevlisi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Ondokuz Mayıs üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Kadrolu Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 23.12.2020, 12:35 23.12.2020, 12:38
Üniversiteye Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Üniversiteye Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Görevlisi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Ondokuz Mayıs üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Kadrolu Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ondokuz Mayıs üniversitesi Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması zorunludur. Başvuru yapmadan önce İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve aşağıda bulunan başvuru linklerini kopyalayın yeni sekemde açın ve başvurunuzu yapın.

2 adet silahlı güvenlik görevlisi alımı linki aşağıdadır

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005813922

1 adet silahsız güvenlik görevlisi alımı linki aşağıdadır

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005813940

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Ondokuz Mayıs üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)