Üniversiteye 25 Daimi İşçi Alımı! Başvuru Başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilan ilan kapsamında Üniversiteye istihdam edilmek üzere 25 güvenlik görevlisi ve temizlik personeli daimi işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 11.11.2019, 13:04 11.11.2019, 14:59
Üniversiteye 25 Daimi İşçi Alımı! Başvuru Başladı

Yayımlanan ilan kapsamında Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzeri 11 Kasım 2019 tarihinde başvuruları başlayan 25 daimi işçi alımı güvenlik görevlisi alımı ve temizlik personeli alımı 15 Kasım 2019 tarihinde sona ereceği duyuruldu. İlgili adayların başvuruları online olarak alınmaktadır.

Üniversite İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlamış olduğu ilan kapsamında 17 güvenlik görevlisi alımı ve 8 temizlik personeli alımı yapmaktadır. Başvurular ise internet üzerinden online yapılacağı gibi şahsen’de yapılmaktadır. İlgili adaylar için başvuru resimli olarak aşağıda verilmiştir.

Yukarıda resimde görüldüğü gibi e-devlet üzerinden şahsi şifrenizle giriş yaptıktan sonra e-şubeden iş arayan bölümden iş arayan kısmına gelmeniz gerekmektedir.

İş arayan kısmında aşağıda verilen ilan kodunu girerek aratmanız halinde başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra genel ve özel başvuru şartları aşağıda verilmiş olup başvuruda bulunmak isteyen adayların o kadroya haiz olması gerekmektedir.

Genel Başvuru Şartları Neler:

Güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları arasında 10 kişi önlisans mezunu 7 kişi ise lise mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca güvenlik görevlisi alımında 1.75 cm boyunda olması, özel güvenlik kimlik kartı sahibi olması ve 31 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. Kura çekimleri ise Kayseri Erciyes Üniversitesinde 28 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Temizlik görevlisi alımı başvuru şartları arasında 1 kişi önlisans mezunu olması şartı aranırken diğer 1 kişi temizlik kamu personel alımına lisans mezunu “ Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Mezunu) olması şartını taşımaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)