Üniversitelere En Az İlkokul Mezunu 740 Kamu Personel Alımı

Üniversitelerin işkur üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunu 740 kamu personel alımı devam ediyor. Tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 19.06.2020, 13:39 20.06.2020, 11:53
Üniversitelere En Az İlkokul Mezunu 740 Kamu Personel Alımı

Üniversitelerin iş ilanlarında devam eden 740 kamu personeli alımları çeşitli unvanlarda istihdam edilmek üzere en az ilkokul en fazla lisans mezunu adayların başvurularına açık iş ilanları bulunmaktadır. İlgilenen adaylar için hangi üniversitelerin personel alımı yaptığını sizin için sıraladık.

Mersin Üniversitesi hastanesine 2.350 TL maaşlı 70 kişilik istihdam alanı oluşturuldu.İlana göre farklı meslek gruplarından kişiler alınacaktır. Başvurunun detayları bu haberimizde.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü’nün yaptığı açıklamada kadrolarına dahil etmek üzere akademik personel alımı yapacaklarını duyurdular. Başvurunun detayları bu haberimizde.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi 145 kamu çalışanı istihdamı yapacağını duyurdu. KPSS şartının aranmadığı bildirildi. Başvurunun detayları bu haberimizde.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 7 unvanda 226 kamu personel alımı ilanı başvurular bugün bitiyor. En az İlkokul Mezunu 226 kamu personeli alınıyor. Başvurunun detayları bu haberimizde.

Çukurova üniversitesi sağlık araştırma ve uygulama merkez müdürlüğünde (üniversite hastanesinde) istihdam edilmek üzere farklı unvanlar da 295 kamu personel alımı yapılacak. Başvurunun detayları bu haberimizde.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Eskişehir Üniversitesinde istihdam edilmek üzere ilkokul ve lise mezunu adaylar arasından güvenlik görevlisi, hasta ve yaşlı bakım personeli ve temizlik görevlisi olmak üzere 3 unvanda 215 personel alımı kura ile yapılacaktır. Başvurunun detayları bu haberimizde.

Düzce Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi bünyesinde çalıştırmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu.Başvurunun detayları bu haberimizde.

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)