Üniversiteler KPSS’siz En Az İlkokul Mezunu Personel Alımları

Üniversiteler bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımları İŞKUR üzerinden online olarak yapılmaktadır. KPSS şartı aranmadan başvuru için haberimizin…

Kamu Personeli Alımı 27.02.2020, 11:30
Üniversiteler KPSS’siz En Az İlkokul Mezunu Personel Alımları

Üniversiteler personel alımlarını İŞKUR üzerinden yapmakta olup 10 Üniversite Rektörlüklerinde istihdam edilmek üzere yayınlamış olduğu ilan ile en az ilkokul mezunları arasından personel alımları devam etmektedir. İlgilenen adaylar için aşağıda resimli olarak iş ilanları mevcuttur.

Unvanlar; Büro yönetimi, Elektrikçi, Fayans seramik döşemecisi, Isıtma ve sıhhi tesisatçısı, Temizlik görevlisi, Güvenlik görevlisi, Büro memuru, Kat şefliği, Bulaşıkçı, Resepsiyon görevlisi, Manikürcü pedikürcü, Kuaför ve Çağrı merkezi elemanı olarak istihdam edilecekler için aşağıda resimli olarak ilan veren üniversite ilanları bulunmaktadır.

Başvuru şekli ve esası; İŞKUR resmi web sitesi üzerinden online olarak başvurular yapılmaktadır. Adaylar İŞKUR iş ilan sayfasına girerek İŞYERİ unvanına üniversitenin ismini yazarak ara tuşuna basarak ilgili ilan gelerek başvurunuzu online olarak tamamlayabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)