Üniversiteler En Az İlkokul 5 Kamu İşçisi Alımı! Son 2 Gün

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında KPSS’siz ve KPSS – P93 puan türüne göre kamu işçisi alımı yapılmaktadır. Adaylar en az ilkokul mezunu olması ve önlisans mezunu olması gerekiyor. İlgili adayların başvuruları online olarak yapılıyor. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 16.02.2020, 10:28
Üniversiteler En Az İlkokul 5 Kamu İşçisi Alımı! Son 2 Gün

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlara göre Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi İŞKUR üzerinden en az ilkokul en fazla önlisans mezunu 5 kamu işçisi alımı yapılıyor. İlgili adayların başvuruları devam etmekte olup son başvuru tarihi 17-18 Şubat 2020 tarih aralığında başvurular sona erecektir.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 4 kamu işçisi alımı detayları;

Başvuru Süreci nasıl; Adayların ilgili ilana başvuru yapabilmesi için takip edecekleri İŞKUR iş ilan numarası 00005405086 olarak açıklandı. İŞKUR online başvuruları en geç (18 Şubat 2020) tarihine kadar devam edecektir.

Başvuru şartları neler;  Her aday İŞKUR online başvuru sisteminden şahsen başvuru yağabilmektedir. Sakarya Üniversitesi adaylardan; en az ilkokul ve en fazla önlisans mezuniyeti, 18-45 yaş aralığında olmak, Sapanca ilçesinde ikamet ediyor olmak, kamu haklarında mahrum olmamak, şartlarının sağlanmış olmasını talep etmektedir.

26 Şubat 2020 tarihinde saat 11:00’de Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlük Binası Konferans Salonu Serdivan/SAKARYA adresinde kura çekimi yapılacak olup kura yoluyla istihdam edileceklerdir.

Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 1 kamu işçisi alımı detayları;

Önlisans Mezunu 1 İşçi Alınıyor; Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi İdari ve Mali İşler Başkanlığı tarafından yapılacak olan alımlar için başvurular başladı. Adayların başvuru yapabilmesi için 00005403754 numaralı İŞKUR ilanını takip ederek, online başvuru yapmaları gerekmektedir. En geç (17 Şubat 2020) tarihine kadar Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Şube Müdürlüğüne şahsen başvuruların tamamlanması şarttır. Alımlar beden işçisi unvanı ile yapılmaktadır.

Başvuru Şartları; Her aday için geçerli olan özel başvuru şartlarına göre; üniversite adaylardan en az önlisans derecesinde mezunşyet talep etmektedir. Ayrıca adayların sıralaması için belirleyici olacak KPSS P93 puan türünden bir skora sahip olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Gülten yağmur 1 yıl önce
1 aydan beri işsizim gerçekten ya yaş sınırını kaldırın yada emekli edin 47 yaşındayım ama is bulamıyorum nereye başvursam yaş engeli karşıma çıkıyor gerçekten canımdan bezdim artık
Asuman 1 yıl önce
Duyun sesimi artikkkk neolur iki çocuk annesiyim 38 yaşındayım emekli oluncaya kadar çalışırım iki çocuk okutuyorum kiradayim doğalgaz ı ödeyemedim kiramda var dul bir bayanım çokmu şey istiyorum iş iş iş...?????