Üniversiteler 41 Güvenlik Görevlisi ve Hemşire Alımı

Üniversiteler tarafından memur alımı ilanları resmi gazete tarafından duyurulmuş olup ilanlar kapsamında 41 güvenlik görevlisi ve hemşire alımı kamu personeli alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvuru tarihleri ve şartları haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 14.12.2019, 19:20 14.12.2019, 21:04
Üniversiteler 41 Güvenlik Görevlisi ve Hemşire Alımı

Resmi Gazetede duyurulan ilanlara göre 2 Üniversitede 41 güvenlik görevlisi ve hemşire alımı yapılmaktadır. Başvuru tarihleri ve başvuru şartlarında değişkenlik göstermektedir. Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylar için tüm detayları ve ilan kılavuzları ve kamu personeli alımı yapan kurumlar aşağıda verilmiştir.

35 Hemşire Alımı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa;

Başvuru işlemleri nasıl yapılacak; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü sayfasında duyurular bölümünde yer alan başvuru formunu indirdikten sonra İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa avcılar yerleşkesi rektörlük binası 3. katta bulunan personel daire başkanlığına başvuru dilekçesi ile mezuniyet belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopileri çekilerek şahsen getirilmesi gerekiyor.

Genel başvuru şartları; Üniversite'nin alacağı 35 hemşire için P-94 lise ve dengi  puan türünde 50 ve üzeri puan alınmış olması gerekmektedir. Alımlarda 2018 yılı KPSS puanı kullanılacaktır. Başvuru yapacakların sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olması aranan diğer şartlardandır. Başvuru sonucu üniversitenin internet sitesinde duyurulacak olup mülakat tarihleri sonradan açıklanacaktır.

6 Güvenlik Görevlisi Alımı Mersin Tarsus Üniversitesi;

Güvenlik görevlisi alımı şartları neler; En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. Son başvuru günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

Başvurular sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan İŞKUR internet sitesi üzerinden 16 ile 20 Aralık 2019 tarihleri arasında yayımlanacak olup, şartları sağlayan adayların, başvurularını Mersin İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezlerine şahsen veya internet adresinden yapmaları gerekmektedir.

3 Ocak 2020 tarihinde saat 10:00’da Üniversite Konferans Salonu’nda Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. İş İlan numarası sayfamız üzerinden adaylara ilan sayfamızı takip etmeniz durumunda duyurulacaktır.

Tarsus Üniversitesi güvenlik görevlisi alımı kılavuzunu tıklayınız.

İÜ Cerrahpaşa sözleşmeli personel alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Yaş 1 yıl önce
Bu belgeyi bosuna mi aliyoruz gene yas al parti doneminde ki yaş magdurlari gittikçe cogaliyor.
35 yaş her yerde 1 yıl önce
35 yasindan buyuk kisiler ne yapsin ac mi kalsin. madem ise yaramiyor 35 yas ustu hepsini emekli edin.