Üniversite Sözleşmeli Personel Alımı! Personel Alımı Başladı

Resmi Gazete’de yayımlanan ilan ile Üniversite Hastanesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı KPSS taban puanı ile şartsız personel alımları bugün itibariyle başlamıştır. Üniversite Hastanesi sözleşmeli personel alımı detayları…

Kamu Personeli Alımı 04.11.2019, 00:33 04.11.2019, 01:41
Üniversite Sözleşmeli Personel Alımı! Personel Alımı Başladı

Yayımlanan ilan kapsamında Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Resmi Gazete’de ilan edilen sözleşmeli personel alımı 01 Kasım 2019 ile 15 Kasım 2019 tarih aralığında mesai saatlerinde başvurular alınmaya başlamıştır.

İlgili adaylar Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu indirerek, indirilen başvuru formunu istenilen belgelerle birlikte Üniversitenin İnsan Kaynakları Birimine şahsen teslim ederek başvurularını tamamlayabilirler.

Üniversite Rektörlüğü alınacak perfüzyonist kadrosu için lisans mezunları arasından 2018 KPSS P3 taban puandan başlayarak en yüksek puan alan adaylar arasından alım gerçekleştirilecektir. Adaylarda aranan şartlar arasında ise 2 yıl deneyim sahibi olması ve bunu SGK belgesi ile belgelendirme zorunluluğu bulunmaktadır.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Sözleşmeli kamu personeli alımı için ilan edilen Resmi Gazete aşağıda resimli olarak verilmiştir. İlgili adaylardan başvuru şartlarına haiz olanlar için son başvuru tarihi 15 Kasım 2019 olarak belirlenmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)