Üniversite Şoför Mühendis Ve Memur Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 5 büro personeli alımı, 1 kimya teknikeri alımı, 1 makine teknikeri alımı, 2 makine teknisyeni alımı, 3 şoför alımı ve 1 programcı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 29.05.2021, 00:23 11.08.2021, 12:42
Üniversite Şoför Mühendis Ve Memur Alımı

Üniversite Şoför Mühendis Ve Memur Alımı

Tam zamanlı memur alımı ve mühendis için iş ilanları yayınlandı. Resmi ilan bilgileri içerisinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 5 büro personeli alımı, 1 kimya teknikeri alımı, 1 makine teknikeri alımı, 2 makine teknisyeni alımı, 3 şoför alımı ve 1 programcı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Mehmetbey Üniversitesi son Başvuru tarihi 31.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi linki üzerinden başvurmanız gerekiyor.

https://kmu.edu.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Şoför, mühendis memur yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Şoför, mühendis memur yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3. Şoför, mühendis memur yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Şoför, mühendis memur ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

5. Şoför, mühendis memur duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

6. Şoför, mühendis memur Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

7. Şoför, mühendis memur duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şoför, mühendis memur duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Şoför, mühendis memur Personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

3. Şoför, mühendis memur ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

4. Şoför, mühendis memur resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

5. Şoför, mühendis memur ilan edilen resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı