Üniversite Kurumuna Sağlık Personeli Alımı

Sağlık personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı ve sağlık teknikeri alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 22.04.2021, 11:36
Üniversite Kurumuna Sağlık Personeli Alımı

Üniversite Kurumuna Sağlık Personeli Alımı

Sağlık personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı ve sağlık teknikeri alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ilanı son başvuru tarihi 24.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adaylar öncelikle www.cumhuriyet.edu.tr sitesinden başvuru formunu indirip doldurtuktan sonra istenen belegeleri ile birlikte kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sivas Cumhuriyet ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Sivas Cumhuriyet ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Sivas Cumhuriyet ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Sivas Cumhuriyet ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)