Üniversite KPSS’Siz Sözleşmeli Personel Alıyor

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan ilan ile sözleşmeli personel yönetmeliğine tabi memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 25.02.2019, 10:49 25.02.2019, 12:26
Üniversite KPSS’Siz Sözleşmeli Personel Alıyor

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Onkoloji hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 (Bir) Eczacı ünvanlı sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak.

Alınacak sözleşmeli Eczacı adaylarında aranan özellikler şöyledir. Adayların Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık Fakültesi Lisans programından mezun olması, alanında 10 (On) yıl deneyimli olması ve deneyimli olduğunu belgelendirmesi gerekmekte olup KPSS şartı aranmamakta ve mülakat sonucuna göre alım gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylarda aranan genel koşullar ise 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartları taşımaları, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mani hali olmaması, 7/24 Kesintisiz hizmet sunumu gereği nöbet usulü planlanan çalışma dahilinde gece nöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya mani hali bulunmaması gerekmemektedir.

Başvurmak isteyen adaylar 05 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edilecek başvuru formu ve aşağıdaki linkte belirtilen belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Gaziantep Üniversitesi KPSS'siz Sözleşmeli Eczacı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)