Üniversite KPSS Sıralamasıyla 8 Unvanda 87 Kamu Personeli Alıyor

Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre Onsekiz Mart Üniversite Hastanesi 8 unvanda 87 kamu personeli alımını KPSS sıralamasıyla alacağını duyurdu. İlgili adayların başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 11.04.2020, 00:25
Üniversite KPSS Sıralamasıyla 8 Unvanda 87 Kamu Personeli Alıyor

Onsekiz Mart Üniversite Hastanesinde 8 unvanda 87 kamu personeli alımı yapılacağı resmi gazete ilan ile personel alımı kılavuzunda yayınlanan ilana göre başvurular adaylar online olarak yapılacaktır.

Üniversitede istihdam edilecek kamu personelinin unvanları; Hemşire, Ebe, Diyetisyen, Ebe, Sağlık Teknikeri, Biyolog ve Diğer Sağlık Teknikerleri olmak üzere personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

İlgili adayların başvuruda bulunacak unvanlar için ilan kılavuzunda yer alan istenilen evrakları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğünün resmi web sitesine eksiksiz olarak yüklemesi gerekmektedir.

Başvuru genel şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, nöbet usulü çalışmaya engel durumunun bulunmaması, 657 sayılı devlet memurluğuna atanmasına haiz olması ve her hangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlılık, emeklilik gibi maaş almıyor olması gerekmektedir.

Üniversitenin ilan kılavuzunu incelemek ve detayları inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)