Üniversite İlkokul Mezunu KPSS'siz 8 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Sağlık Bilimleri Üniversitesi yayımladığı ilanda üniversite binalarında çalıştırmak üzere 8 temizlik görevlisi alımı yapılacağını kamuoyuyla paylaştı. Alımı yapılacak temizlik personellerinde aranan şartlarda en az ilkokul mezunu olması yer alıyor. Üstelik istihdam edilecek personellerde KPSS şartı aranmazken statüleri daimi personel olarak alınacak. İşte 8 temizlik personeli alım duyurusunun detayları.

Kamu Personeli Alımı 27.09.2019, 12:00
Üniversite İlkokul Mezunu KPSS'siz 8 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu istihdam alanları yaratmaya tüm hızıyla devam ediyor. Kamu kurum ve kuruluşlarının personel ihtiyacını temin eden ve iş gücü piyasası yaratan İŞKUR, yayımladığı duyuru ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin de işçi ihtiyacını karşılayacak ve 8 kişiye iş kapısı açacak.

27.09.2019 tarihinde (Bugün) yayımlanan ilanda Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Külliyesi Keçiören Ankara'da çalıştırılmak üzere 8 görevli alımı yapılaca. KPSS şartı aranmayan ilanda başuran adayların en az ilkokul mezunu olma şartı yeterlidir.

Yayımlanan ilana göre 857 Sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu üzerinden kura usulü ile sürekli işçi statüsünde personel temin edilecek. Kura ile alımın yapılacağı belirtilen ilanda kura 08.10.2019 tarihinde saat 09:00'da ve sözlü sınav ise 10.10.2019 tarihinde saat 09:00'da Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Külliyesi'nde yapılacaktır.

İlan takip numarası 00005182091 olan ilanda sözlü sınava katılacak aday personellerin isimleri Sağlık Bilimleri Üniversitesi internet sitesinde yer alacaktır. Sonuçlar ise sözlü sınavdan sonraki 10 iş günü içerisinde üniversitenin internet sitesinde kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Şartlarda önemli bilgilendirilmeler de yer almaktadır. İlanda yer alan bilgilendirmede temizlik görevlisi olarak istihdam edilmesi asıl listede belirlenen adaylar için; sağlık kurulu raporu ve ayrıca temizlik kimyasallarına alerjisi olmadığına dair belge alınması zorunluk tutulmuştur.

İlana başvurmak için İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden ya da İŞKUR'un internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuruda bulunabileceksiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Emre Altınok 05384650527 2 yıl önce
İş arıyor um ilk okul mezunu yum
Ayşegül Yılmaz 2 yıl önce
İş arıyorum açık öğretim lise okuyorum çok ihtiyaçm var