Üniversite Hastanesine Hastane Hizmetlisi Alımı

Hastane hizmetlisi alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmesi için 2 adet hastane hizmetlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 16.11.2020, 09:04
Üniversite Hastanesine Hastane Hizmetlisi Alımı

Üniversite Hastanesine Hastane Hizmetlisi Alımı

Hastane hizmetlisi alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmesi için 2 adet hastane hizmetlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 17.11.2020 olarak ilan edilmiştir.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. Bu nedenle İŞKUR sitesine kendi şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın yeni sekmede açın be başvuru işleminizi yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005770484

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Karadeniz Teknik Üniversitesi hastane hizmetlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)