Üniversite Hastanesine 50 Hemşire Alımı Yapılacak

Hemşire alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Gazi üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 50 Hemşire alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 22.11.2020, 12:54
Üniversite Hastanesine 50 Hemşire Alımı Yapılacak

Üniversite Hastanesine 50 Hemşire Alımı Yapılacak

Hemşire alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Gazi üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 50 Hemşire alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gazi üniversitesi 50 Hemşire alımı ilanı son başvuru tarihi 26.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adayların http://personelilan.gazi.edu.tr/ sitesi üstünden üye girişi yapılarak başvuru yapılacak olan pozisyon için gerekli olan evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve  başvuru işlemini yapmaları gerekmektedir.

Resmi ilan başvuru linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?c197552b-a58a-4c6d-a9f7-05ff97131a2b

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gazi üniversitesi 50 Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gazi üniversitesi 50 Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gazi üniversitesi 50 Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gazi üniversitesi 50 Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gazi üniversitesi 50 Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Gazi üniversitesi 50 Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Gazi üniversitesi 50 Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Gazi üniversitesi 50 Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Gazi üniversitesi 50 Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Gazi üniversitesi 50 Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Gazi üniversitesi 50 Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Gazi üniversitesi 50 Hemşire alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Gazi üniversitesi 50 Hemşire alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Gazi üniversitesi 50 Hemşire alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)