Üniversite Hastanesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Personeli gerçekleştirilmesi için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan sağlık personeli alımı ilanında Gaziosmanpaşa Üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve laborant alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 25.12.2020, 09:54
Üniversite Hastanesi Sağlık Personeli Alımı

Üniversite Hastanesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Personeli gerçekleştirilmesi için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan  sağlık personeli alımı ilanında Gaziosmanpaşa Üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve laborant alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 28.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Resmi ilan linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/713510/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/tokat-gaziosmanpasa-universitesi-9-sozlesmeli-personel-alacak

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. GOÜ Sağlıkçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. GOÜ Sağlıkçı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. GOÜ Sağlıkçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. GOÜ Sağlıkçı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. GOÜ Sağlıkçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. GOÜ Sağlıkçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. GOÜ Sağlıkçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. GOÜ Sağlıkçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. GOÜ Sağlıkçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Gaziosman GOÜ Sağlıkçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - GOÜ Sağlıkçı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - GOÜ Sağlıkçı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - GOÜ Sağlıkçı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)