Üniversite Hastanesi 54 Kadrolu beden İşçisi Alımı

Kadrolu beden İşçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gazi üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 50 Hastane hizmetlisi alımı ve 4 adet temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.12.2020, 13:28 15.12.2020, 00:16
Üniversite Hastanesi 54 Kadrolu beden İşçisi Alımı

Üniversite Hastanesi 54 Kadrolu beden İşçisi Alımı

Kadrolu beden İşçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gazi üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 50 Hastane hizmetlisi alımı ve 4 adet temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gazi üniversitesi beden İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 18.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması zorunludur. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açtıktan sonra başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005807513

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005807543

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gazi üniversitesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gazi üniversitesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gazi üniversitesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gazi üniversitesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gazi üniversitesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Gazi üniversitesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Gazi üniversitesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Gazi üniversitesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Gazi üniversitesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Gazi üniversitesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Gazi üniversitesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Gazi üniversitesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Gazi üniversitesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Gazi üniversitesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)