Üniversite Hastanesi 4 Unvanda 30 Sağlık Personeli Alıyor

Resmi Gazete ile duyurulan ilana göre Üniversite Hastanesinde istihdam edilmek üzere 4 unvanda 30 sağlık personeli alıyor. İlgilenen adaylar için başvuru başlamış olup ilan kılavuzu ve şartlar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 05.04.2020, 10:50
Üniversite Hastanesi 4 Unvanda 30 Sağlık Personeli Alıyor

Yayınlanan ilana göre Üniversite Hastanesinde KPSS P3 ve KPSS P93 puanına sahip adaylar arasından önlisans ve lisans mezunlarından olmak üzere 4 unvanda 30 sağlık personeli alımı başvuruları başlamıştır. Başvuruda bulunacak adaylar için son başvuru tarihi 15 Nisan 2020 olarak belirlenmiştir.

Unvanlar neler; 26 hemşire lisans mezunlarından, 2 tıbbi laboratuvar teknikeri önlisans mezunu, 1 patoloji önlisans mezunu ve 1 eczane teknikerliği önlisans bölümünden 30 sağlık personeli alımı başvuruları başlamıştır.

Genel başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, ilan kılavuzunda belirtilen öğrenim şartlarını ve KPSS puanına sahip olması, Sosyal Güvenlik Kurumundan her hangi bir şeklide emeklilik, yaşlılık aylığı almıyor ve hak etmemiş olması, 657 sayılı devlet memuru olma genel şartına haiz olması gerekmektedir.

Başvuru şekli nasıl; http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yapılarak ilan kılavuzunda belirtilen belgeler eksiksiz sisteme yüklenerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Adayların son başvuru tarihi 15 Nisan 2020 tarihi olarak belirlenmiştir.

Gazi Üniversite Hastanesi 30 sağlık personeli alımı ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)