Üniversite Engelli TMY Eski Hükümü 6 Kamu Personeli Alıyor

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 3 kişi Eski Hükümlü veya TMY, 3 kişi Engelli olarak toplam 6 kişi istihdam edilecektir. Kamu personeli alımı için başvurular 8 Mart 2019 Tarihinde sona erecek olup, Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 04.03.2019, 06:17
Üniversite Engelli TMY Eski Hükümü 6 Kamu Personeli Alıyor

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 3 kişi Kişisel Durumu Eski Hükümlü veya TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) olan Temizlik Görevlisi alımı yapılmaktadır. Üniversite personel alımına başvuru yapacak olan adayların en az İlköğretim mezunu olması şartı aranmaktadır. Üniversite personel alımına başvuracakların 8 Mart 2019 Tarihine kadar İŞKUR iş ilanları 00004859263 numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Üniversite personel alımı 3 kişi Kişisel Durumu Engelli olanların başvuru yapabileceği Temizlik Görevlisi alımı yapılmaktadır. Kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Personel alımı için başvuruların son başvuru Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş ilan no 00004859284 ile yapılması gerekmektedir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü personel alımı  ilanında kura çekiliş tarihi 14 Mart 2019 Tarihi olarak açıklanmış olup; Kura çekiliş yeri daha sonra adaylara ayrıca duyurulacaktır. Kura saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile ilgili süreç  üniversitenin internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Adem çetin 2 yıl önce
İş arıyorum