Üniversite En Az Lise Mezunu 60 Personel Alımı

Üniversite yayınlamış olduğu ilan ile en az lise mezunu 60 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup 15 gün içerisinde şahsen yapılacaktır. Diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kamu Personeli Alımı 20.12.2018, 09:47
Üniversite En Az Lise Mezunu 60 Personel Alımı

Tarsus Üniversitesi sözleşmeli personel alımı Büro personeli, tekniker, mühendis ve destek personeli olarak gerçekleşecektir. Başvuru yapacak adayların belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıması gerekmektedir.

Büro personeli Lisans mezunu Kamu personeli alımına adayların Gazetecilik, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler, Basım ve Yayımcılık, Basın ve Yayın, Basın ve Yayımcılık, Basın Yayın lisans programları, İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon bölümü lisans mezunu olmak gerekmektedir.

Büro personeli önlisans mezunu personel alımına adayların Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programları Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak şartı vardır.

Mühendis alımına İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği/Makine Mühendisliği veya Makine ve İmalat Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği, lisans mezunu şartı aranmaktadır.
Tekniker alımına önlisans nşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekmektedir.

Teknisyen alımına adayların Liselerin lektrik-elektronik, Makine Teknolojisi, İnşaat Teknolojisi ve Bilişim Teknolojileri bölümü mezunu olmak gerekmektedir.

Destek Personeli alımına Ortaöğretim mezunu olmak ve En az 5 yıllık (E) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir. Alınacak 3 personel Şoför olarak 17 kişi temizlik personeli olarak istihdam edilecektir.

Tarsus üniversitesi 60 personel ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Muhacir eren 2 yıl önce
Hakkari şemdinlide oturuyorum işsizim burda iş bulamıyorum evliyim iki çocuğum var üçüncüsü yoldadır Allah nasip ederse geçim ile ilgili zorluk yaşıyorum çalışkanım ama kendime güre iş bulamıyorum yardım etmeniz ar ederim saygılar
Bekir Ozgurcan Gorur 2 yıl önce
Teşekkür ediyorum
Zeliha Dursun 2 yıl önce
Ortaöğretim mezunuyum