Üniversite En Az Lise Mezunu 30 Hemşire Alımı Başladı

Üniversite Hastanesi Yayınlamış olduğu ilan ile 30 Hemşire Alımı yapacağını duyurmuş olup adayların 15 gün içerisinde başvuru yapması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 15.12.2018, 07:15
Üniversite En Az Lise Mezunu 30 Hemşire Alımı Başladı

Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 15 kişi Lise mezunu 15 kişi lisans mezunu olmak üzere 60 kişi Hemşire olarak istihdam edilecektir. Adaylar başvuru yapabilmek için belirtilen nitelik ve öğrenim şartlarını taşımalı ayrıca bunu belgelemesi gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması ve mezuniyetine göre lisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, meslek lisesi mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Müracaatlar 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına yapılacaktır. Devlet Memuru Alımı başvuru yapacakların https://atauni.edu.tr/dis-hekimligi-fakultesi sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına şahsen başvurmaları gerekmekte olup, posta veya diğer yollarla yapılacan başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

Adaylar için iş yeri adresi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı Atatürk Üniversitesi Kampüsü Erzurum ilidir. Başvuru yapmak için Diş Hekimliği Fakültesi web adresinden temin edilecek başvuru formu veya aşşağıdaki linkten indirebilirsiniz, Diploma veya mezuniyet belgesi eğitim durumuna göre 2018 KPSS sonuç belgesi ile şahsen müracaat edilecektir.

30 Hemşire Alımı ilan metni için tıklayınız.

Başvuru formu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Lütfi can 13 ay önce
Torpilim yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@