Üniversite En Az Lise Mezunu 27 Sürekli Kamu İşçisi Alımı

Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilanda üniversite kadrosuna 27 sürekli kamu işçisi personel alımı yapılacağı duyuruldu. Konya Selçuk Üniversitesi alım şartları ve daha fazlası haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.06.2020, 11:09 23.06.2020, 10:47
Üniversite En Az Lise Mezunu 27 Sürekli Kamu İşçisi Alımı

Kamu Üniversitesi tarafından Resmi Gazete üzerinden gece vakitlerinde yayımlanan ilanda 27 sürekli kamu işçisi alımı yapacağı bildirildi. Konya Selçuk Üniversitesi’ne alımı yapılacak unvanlar ve hangi kadrodan kaç kişiye istihdam sağlanacağı aşağıda belirtildi.

GENEL ALIM ŞARTLARI 

- İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir. 

- Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. 

- Deneme süresi iki ay olup, bu süre içerisinde başarısız olanların iş akitleri feshedilecektir. 

- Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmaması gerekir. 

- Yerleştirme sonucu atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan adaylar ile yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunmuş olup tercihlerine yerleşenlerin atama işlemleri yapılmayacaktır. Sehven yapılsa dahi atama işlemleri iptal edilecektir. Yerleştirildiği kadroların nitelik ve şartlarını taşıdığı halde istenen belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyen adaylar göreve başlatılmayacaktır. 

- Göreve başlayacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun olmaması (Ruhsal ve fiziksel) gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır. Aksi durumda ilgili mevzuat hükümlerine göre işlem yapılacaktır. 

- Adaylar ilan edilen Sürekli İşçi kadrolarından sadece bir tanesine başvurabilirler.

Konya Selçuk Üniversitesi Kılavuzu İçin Tıklayınız

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)