Üniversite En Az İlkokul 132 Kamu Personel Alımı

Kocaeli Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı 4 unvanda 132 Kamu personeli alımı ilanına başvuru için son gün. En az ilkokul mezunu olarak personel alacak olan Kocaeli üniversitesi başvuru detayları haberimizde...

Kamu Personeli Alımı 19.06.2020, 10:41 23.06.2020, 10:57
Üniversite En Az İlkokul 132 Kamu Personel Alımı

Kocaeli Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı 4 unvanda 132 Kamu personeli alımı ilanına başvuru için son gün. En az ilkokul mezunu olarak personel alacak olan Kocaeli üniversitesi başvuru detayları haberimizde.

GENEL ŞARTLAR:

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen koşulları taşımak;

1) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.

2) 18 yaşını tamamlamış olmak.

3) Son başvuru tarihi itibariyle, başvuru yapılacak kadrolarda belirtilen öğrenim düzeyinde bir okuldan mezun olmak ve istenilen diğer sertifika / belgelere sahip olmak.

4) Kamu Haklarından Mahrum bulunmamak.

5) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, (…)(1) zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

6) Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisak yahut bunlarla irtibatta bulunmamak.

7) Adayların çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında ve görevini devamlı olarak yapmasında sakınca olmadığına dair durumunun tam teşekküllü hastaneden alınan sağlık raporu ile belgelendirmek.

8) Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak)

9) Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

10) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

ÖZEL ŞARTLAR :

1) Başvuru yapacak adayın 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevini yapmaya engel olacak görevini yapmasına engel sağlık sorunun (Ruhsal, fiziksel, stres altında görev yapmasına engel olabilecek kalp, ruhsal vb. rahatsızlığının ) olmaması.

2) 5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, (Temel Eğitimi sonrası çalışma süresi dolanlar için yenileme eğitimi yapılmış olup, kimlik kartı süresinin dolmasına en az 1 yıl kalmış olması) ve Valiliklerce verilen "Özel Güvenlik Görevlisi" kimlik kartına sahip olmak,

3) Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş olmak, 35 yaşından gün almamış olmak.

Kocaeli Üniversitesi Kamu Personel alımı için Tıklayın

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Gül 9 ay önce
35 yas sartini kaldirin artik emekli yaşı 65 35 yas üstü ise giremiyor sizce bu mantiklimi