Üniversite Bünyesine Kura İle Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi Alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul medeniyet üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 15 adet kadrolu Temizlik görevlisi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 08.12.2020, 09:18
Üniversite Bünyesine Kura İle Temizlik Görevlisi Alımı

Üniversite Bünyesine Kura İle Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi Alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul medeniyet üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 15 adet kadrolu Temizlik görevlisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanan İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 11.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Önce İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açın ve başvurunuzu yapınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005798582

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İstanbul medeniyet üniversitesi Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)