Üniversite Bünyesine Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Bingöl Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 adet Güvenlik personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 10.02.2021, 00:01 12.02.2021, 09:14
Üniversite Bünyesine Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı

Üniversite Bünyesine Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Bingöl Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 adet Güvenlik personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bingöl Üniversitesi güvenlik alımı ilanı son başvuru tarihi 12.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvurunuzu yapınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005874436

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Bingöl Üniversitesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Bingöl Üniversitesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bingöl Üniversitesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bingöl Üniversitesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bingöl Üniversitesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bingöl Üniversitesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Bingöl Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)