Üniversite Bünyesine 7553 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

Son dakika iş ilanları geneli içinde açıklanmış olan kamu memur alımı ilanları bilgilerinde Batman Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere iç denetçi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 01.11.2021, 09:56 03.11.2021, 08:44
Üniversite Bünyesine 7553 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

Üniversite memur alımı işlemleri için başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların GİH sınıfında birinci dereceden atamaları gerçekleştirilecektir.


BATMAN ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Batman üniversitesi iç denetçi alımı son başvuru tarihi 2.11.2021 olarak bildirildi.

•    Bütün adaylar başvurularını üniversite personel daire başkanlığına şahsen yapmaları gerekiyor.


BATMAN KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Üniversite Birimlerine 7663 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı için açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

2.    Güncel iş ilanları kapasında yayınlanmış olan kamu memur alımı ilanları doğrultusunda ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

3.    Batman Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere iç denetçi alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

4.    Bütün adaylar başvurularını üniversite personel daire başkanlığına şahsen yapmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    Son dakika iş ilanları için başvuracak adayların kamu iç denetçi sertifikasına sahip olmaları ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı