Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı

Temizlik Personeli Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Fırat Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 9 adet Temizlik Personeli Alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 18.11.2020, 15:38
Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı

Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı

Temizlik Personeli Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Fırat Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 9 adet Temizlik Personeli Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Fırat Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle ilk önce İŞKUR sitesine şifrenizi kullanarak giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açarak başvurunuzu gerçekleştirin.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005773236 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Üniversite Birimlerine Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)