Üniversite Birimlerine Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul Medeniyet Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 8 adet güvenlik personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 01.01.2021, 16:53 01.01.2021, 17:09
Üniversite Birimlerine Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Üniversite Birimlerine Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul Medeniyet Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 8 adet güvenlik personeli alımı yapacak.

Aşağıda bulunan Youtube kanalımızın videosunu izleyerek bu ilan için nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz

BAŞVURU BİLGİLERİ

İMÜ Güvenlik görevlisi alımı ilanı son başvru tarihi 4.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açarak başvru işleminizi yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005826865

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İMÜ Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)