Üniversite Birimine Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğü kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 13.01.2021, 08:32 14.01.2021, 00:32
Üniversite Birimine Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Üniversite Birimine Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğü kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğü sözleşmeli personel alımı ilanı 4.01.2021 tarihinde başlayacak ve 18.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler http://apps2.boun.edu.tr/sozlesmeli-bilisim-personel internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Ayrıca aşağıda yazılan adrese şahsen veya elden başvuru yapabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı BEBEK İSTANBUL

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?kod=436cd5d8-0aa7-44ac-9cbc-dc7b886d3edf

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yüksek Maaş İle Personel Alımı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)