Üniversite Birimine Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Görevlisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Hakkari Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 19.11.2020, 11:14 19.11.2020, 13:20
Üniversite Birimine Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Üniversite Birimine Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Görevlisi Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Hakkari Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 23.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. Bu nedenle İŞKUR sitesine size ait olan şifre ile giriş yapın ve aşağıda yazılı olan linki kopyalayıp yeni sekmede açıp başvuru işleminizi yapın

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005774040

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Hakkari Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)