Üniversite 63 Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversite yayınlamış olduğu ilan ile Önlisans ve lisans mezunu adaylar KPSS puan sıralaması ile sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Başvuruların 15 gün içinde yapılması gerekmektedir.

Üniversite 63 Sözleşmeli Personel Alımı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi lisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP3, önlisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP93 puan sırası esas alınmak suretiyle personel alımı yapılacaktır. Kamu personeli alımı Hemşire ve tekniker olarak alım yapılacaktır.

55 Kişi Hemşire alımına adayların Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümünden 4 yıllık Hemşirelik Lisans programından mezun olması ve KPSS puanına sahip olması şartı vardır.

1 kişi Sağlık Teknikeri (Anestezi Teknikeri) alımına anestezi veya anestezi teknikerliği önlisans programından mezun olmak gerekmektedir.

2 kişi Laboratuvar Teknikeri alımına tıbbi laboratuvar teknikleri, sağlık laboratuvarı ve tıbbi laboratuvar önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir.

3 kişi Radyoloji Teknikeri alımına Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 kişi Sağlık Teknikeri (Perfüzyonist) alımına Pefüzyon teknikleri önlisans programından mezun olmak şartı vardır.

1 kişi Sağlık Teknikeri (EMG+EEG) alımına adayların Elektronörofizyoloji önlisans programından mezun olması şartı aranmaktadır.

Kamu personeli alımına başvuru yapacak adayların www.mku.edu.tr/idari/Personel Daire Başkanlığı/Belge ve Formlar adımları takip edilerek başvuru formu ve diğer istenen belgeler ile beraber şahsen başvuru yapılması gerekiyor. Posta veya diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Mustafa Kemal Üniversitesi ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2018, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Evren akkurt
Evren akkurt - 8 ay Önce

Temizlik elemanı yim

Erdem Şeker
Erdem Şeker - 8 ay Önce

İş arıyorum engelli eleman alımı varmı 05331418423

Yusuf agbaba
Yusuf agbaba - 8 ay Önce

Merhaba ben Yusuf forklift operatörü ve kaynakciyim iş arıyorum telefon numaram 05321396461