Üniversite 60 Sürekli İşçi Kamu Personeli Alımı

Resmi Gazete’de yayınlanan güncel iş ilanları kapsamında Hacetepe Üniversitesinde istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi, hasta yaşlı bakım elemanı ve temizlik sürekli işçi kamu personeli alımı ilanı verilmiştir. İlgili adaylar için tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 24.06.2020, 10:58
Üniversite 60 Sürekli İşçi Kamu Personeli Alımı

Resmi gazetede yayınlanan ilan kapsamında Hacetepe Üniversitesi Rektörlüğünde istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi, hasta yaşlı bakım elemanı ve temizlik personeli 60 sürekli işçi kamu personeli alımı yapacağını ilan edilmiştir.

ALINACAK PERSONEL UNVANLARI

Üniversite vermiş olduğu 3 unvanda 60 kamu personeli sürekli işçi alımlarında (Kamu Personeli Seçme Sınavı) KPSS her hangi bir şekilde sınav puanı istenmemektedir. Alınacak personeller güvenlik görevlisi 10 kişi silahsız, hasta yaşlı bakım elemanı 37 kişi ve temizlik işçisi ise 13 kişi olarak belirlenmiştir.

BAŞVURU TARİHİ VE ADRESİ

Hacetepe Üniversitesi 60 sürekli kamu personellerinin başvuruları İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yapılacaktır. İlgili adaylar 29 Haziran 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İŞKUR TAKİP NUMARALARI VE BAŞVURU ŞARTLARI

Güvenlik görevlisi alımı için 20-35 yaş aralığında silahsız özel güvenlik belgesine sahip en az B sınıfı ehliyete sahip olunması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan 00005548431 numarayla yapabilirsiniz.

Hasta yaşlı ve bakım personeli alımı için ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanlarının engelli bakımı, ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı, sağlık bakım teknisyenliği ve 20 ile 35 yaş aralığında olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan 00005548736 numaraya başvuruda bulunabilirsiniz.

Temizlik personeli alımı için en az ilkokul mezunu 20-40 yaş aralığında şartlara haiz olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan 00005548629 numarayla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurular bugün itibariyle İŞKUR üzerinden başlamış olup son başvuru tarihi 29 Haziran 2020 tarihi olarak belirlenmiştir. Başvuruda bulunacak adaylar son başvuru tarihini kaçırmamaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
Erdal Koçak 13 ay önce
Temızlik elamanı olarak calısmak isterim işim yok
Erdal Koçak 13 ay önce
İşsizim temizlik elamanı olarak calısmak isterim
İbrahim Biryan 13 ay önce
İşe çok ihtiyaç var temizlik cam makine kullanmayı biliyorum
Mustafa Ermış 13 ay önce
Temizlik elamanı olarak calısmak istiyorum issizim
Mustafa Ermiş 13 ay önce
Temizlik elamanı olarak calısmak istiyorum issizim ise ihtiyacım var
Mustafa Ermış 13 ay önce
Temizlik elamanı olarak calısmak istiyorum issizim
Gokhan 13 ay önce
Kirikkale varmi