Üniversite 4 Unvanda En Az İlkokul 30 Güvenlik ve İşçi Alıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan kapsamında üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartı aranmaksızın 4 unvanda 30 güvenlik ve işçi alımı başladı. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 11.02.2020, 01:08 11.02.2020, 22:17
Üniversite 4 Unvanda En Az İlkokul 30 Güvenlik ve İşçi Alıyor

DPB tarafından yayınlanan ilan kılavuzuna göre üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 unvanda 30 güvenlik görevlisi ve işçi alımı için en az ilkokul mezunları arasından alımlar yapılacak olup Engelli, TMY ve Eski Hükümlü olanlarında başvurularının kabul edileceği duyurulmuştur.

Genel başvuru şartları neler; En az ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları arasından KPSS şartı aranmaksızın 30 güvenlik görevlisi ve işçi alımları yapılacaktır. Güvenlik görevlisi (silahsız) alımı için 18 ila 35 yaş aralığında olması, Temizlik görevlisi alımı için en az ilkokul ve lise mezunları arasından 18 ila 35 yaş aralığında olması gerekmektedir. Diğer unvanlarda alımlarda en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Aşağıda resimli olarak genel bilgiler verilmiştir.

Yukarıda gösterildiği üzere üniversite bünyesinde istihdam edilecek adaylar Aksaray İŞKUR İl Müdürlüğüne şahsen veya internet üzerinden online olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup 14 Şubat 2020 tarihinde sona ereceği ilan edilmiştir.

Aksaray Üniversitesi personel alımı kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Sevim 1 yıl önce
Ikametgahın aksaray olması şart mı acaba
Sait Kıraç 1 yıl önce
Ben iş istiyorum
Mert 1 yıl önce
Lise mezunuyum kpss sartı var mı
MEHMET FATİH KILINÇ 1 yıl önce
Ben iş istiyorum
Asuman 1 yıl önce
Benim acil işe ihtiyacım var