Üniversite 35 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Resmi Gazete'de yayımlanan alım ilanlarından bir tanesi de Necmettin Erbakan Üniversitesi'nden geldi. Yayımlanan ilanlarda Üniversite Rektörlüğünün farklı kadrolarda toplam 35 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. 15 hemşire, 5 sağlık teknikeri, 5 psikolog, 4 diyetisyen, 3 biyolog ve fizyoterapist alınan ilana başvurular bugün itibariyle başladı. İşte üniversitenin alım detayları.

Kamu Personeli Alımı 01.10.2019, 14:30 02.10.2019, 00:14
Üniversite 35 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Konya'da alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Belediyeden sonra Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı yapacak. Yayımlanan duyuruda Meram Tıp Fakültesi Hastanesi 15 tanesi hemşire, 5 tanesi sağlık teknikeri, 5 tanesi psikolog, 4 tanesi diyetisyen, 3 biyolog ve 3 tanede fizyoterapist olmak üzere toplam 35 personel alımı yapılacak. Alımı yapılan personellerin statüleri ise sözleşmeli olacak. İşte alımı yapılacak personelin kadro dağılımı:

Yayımlanan duyuruda alımı yapılacak kadroların şartları da belli oldu. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi hemşire olarak çalılmak isteyen personelin Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olması gerekmektedir. Sağlık teknikeri olmak için ise Diyaliz bölümü ve Tıbbi laboratuvar teknikleri önlisans programından mezun olma, Psikolog olmak için Yükseköğretim kurumlarının psikoloji bölümü lisans mezunu olma şartı bulunmaktadır.

NEÜ Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'nde görevlendirilecek personellerden biri de diyetisyendir. Diyetisyen alımına başvurmak için adayın Yükseköğretim kurumlarının beslenme ve diyetetik bölümü lisans mezunu olma şartı bulunurken, biyolog başvurusunda bulunmak için Yükseköğretim kurumlarının biyoloji bölümü lisans mezunu olma, Fizyoterapist için ise Yükseköğretim kurumlarının fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olma şartları vardır.

Başvuruların bugün başladı ilanda ayrıntılı ve güncellenen bilgiler Üniversitenin internet adresinde duyurular bölümünde yayımlanacağı yer alacaktır.

NEÜ Meram Tıp Fakültesi Hastanesi 35 Sözleşmeli Personel alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)