Üniversite 25 Kadrolu Güvenlik ve Daimi İşçi Alımları

Kamu iş ilanlarıyla Konya Teknik Üniversitesi tarafından istihdam edilmek üzere 25 kadrolu güvenlik görevlisi ve daimi işçi alımı yapmaktadır. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 12.09.2019, 17:25
Üniversite 25 Kadrolu Güvenlik ve Daimi İşçi Alımları

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan kamu işçi alımları ilanları; Konya Teknik Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 25 kadrolu güvenlik görevlisi ve daimi işçi alımları yapılacağı duyuruldu. Başvuruya ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları yapabilmektedir.

Konya Teknik Üniversitesi kamu personeli alımları dağılımları; Temizlik personeli 6 kişi alımı için en az ilköğretim mezunu alınacaktır. Destek personeli alımı 11 kişi ise lise, önlisans ile lisans mezunları arasından alımlar yapılacaktır. Güvenlik görevlisi 8 kişinin mezuniyetleri ise lise veya önlisans mezunlarından alınacağı ilan edilmiştir. Bu bağlamda Konya Teknik Üniversitesi bünyesinde 25 kişi daimi olarak istihdamları gerçekleştirilecektir.

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan kamu güncel iş ilanları bölümünde 16 Eylül 2019 tarihinde ilana çıkılacaktır. İlana çıkıldığı günden itibaren 5 gün ilan askıda kalacaktır. Başvurular İŞKUR tarafından alınacaktır. İlgili adaylar Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olmayanların başvuruları alınmayacaktır.

Üniversite kamu personeli alımı kadro bilgileri için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Saim gundogdu 2 yıl önce
Koruma Guvenlk onlisans mznlari oncelik verin ben corumda iş bulamiyorum ozellesen seker fab magdyruyum yasim 43 ne kamu ne ozel işe aliyor 3 yuksek onur belgem var eşim calismiyor iki. Cocugum vat okula giden
FİKRET USLU 2 yıl önce
Silahli Özel Güvenlik kimliğim var ihale mağduruyum Ankara ayaşta yaşıyorum iş bulmıyorum iki çocuğum var 0544937072