Uludağ Üniversitesi KPSS'siz İlkokul Mezunu Daimi Kamu Personeli Alımı Yapacak

Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü'nün onay ile yayımlanan ilanda Uludağ Üniversitesi Döner Sermaya İşlet Müdürlüğünün ayırdığı bütçe tarafından 13 daimi personel alımı yapılacak. Alımı yapılacak personellerin unvanı temizlik personeli olacak. İşte Uludağ Üniversitsi'nin alımını yapacağı 13 daimi personel alım ilanının detayları.

Kamu Personeli Alımı 24.09.2019, 09:16 24.09.2019, 15:21
Uludağ Üniversitesi KPSS'siz İlkokul Mezunu Daimi Kamu Personeli Alımı Yapacak

Bursa ve ilçelerinde ikamet eden vatandaşlar arasından alımı yapılacak ilanda aranan şartlar arasında eğitim düzeyi için bakıldığında en az ilkokul mezunu olma şartı yer almaktadır. Bursa'nın Merkez, Kestel, Gürsu, Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Harmancık, Büyükorhan, Yenişehir, Orhangazi, Orhaneli, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Keles, Karacabey, İznik, İnegöl, Gemlik ilçelerinde oturma şartı ilanda aranan şartlar arasındadır. 

Alınacak temizlik personeli için İŞKUR ilan takip numarası 00005174994 olarak belirlenmiştir. İlanda belirtilen müracaat koşullarına uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Alım duyurusunda kura çekimi yapılacak yer ve saat de belirtilmiştir. Buna göre 13 daimi temizlik personelinin alımı yapılacağı kura, 25.10.2019 tarihinde Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünde çekilecektir. Kura çekimi saat 14.00 ile 15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

Alımı yapılan adaylar Uludağ Üniversitesi merkez kampüsü, Bursa ve ilçelerde bulunan fakülte/yüksek okullarda görev yapacaktır. Yapılan ilan duyurusunda sonuçlar Uludağ Üniversitesi web adresi olan uludag.edu.tr adresinden ilan edileceği yönündedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)