Uludağ Üniversitesi 9 Hemşire Alımı

Hemşire Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa Uludağ Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet hemşire alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 25.12.2020, 12:18
Uludağ Üniversitesi 9 Hemşire Alımı

Uludağ Üniversitesi 9 Hemşire Alımı

Hemşire Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa Uludağ Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet hemşire alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire alımı ilanı son başvuru tarihi 28.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların başvur işlemlerini http//personelalimi.uludag.edu.tr internet adresi üzerinden yapmaları gerekiyor.

Başvuracak olan adayların Hemşirelik lisans programından mezun olması gerekiyor.

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/12/20201221-4-3.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Uludağ Üniversitesi 9 adet hemşire alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)