Uludağ İhracatçı Birlikleri 5 Uzman Yardımcısı İlanı Yayımlandı

Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcısı alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 11.09.2019, 09:10 11.09.2019, 11:36
Uludağ İhracatçı Birlikleri 5 Uzman Yardımcısı İlanı Yayımlandı

Türkiye’nin istihdam merkezi olarak en fazla özel sektör ve kamu personeli alımı yapa bölgesi unvanı ile hemen her gün yeni istihdam ilanları yayımlamaya devam eden Marmara Bölgesinden bugün itibari ile bir yeni ilan daha yayımlandı.

Kamuoyunun bilgisine sunulan her ilanda olduğu gibi bahsi geçen ilanda Marmara Bölgesi istihdam merkezlerinden çıkıldı ve insan kaynakları ile personel istihdam birimleri tarafından belirlenen şartlar tayin edildi.

Bursa Kamu Personeli Alımları

Marmara Bölgesinin İstanbul ile birlikte istihdam yükünü sırlayan kent olarak öne çıkan ve sanayi kenti olan Bursa’da yapılması gündeme gelen personel alımı için çıkılan ilanın muhatabı olarak İhracatçı Birlikleri işaret edildi.

Uludağ İhracatçı Birlikleri Uzman Yardımcısı Alımı

Merkezi istihdam adresi olarak kılavuzda yer alan bilgilere göre adayların görevlendirileceği ilanı çıkan kurumun Uludağ İhracatçı Birlikleri olduğu açıklanırken, kurum dahilinde toplamda 5 kişilik kontenjan ile alım yapılacağı bildirildi.

Başvuru Şartları

Adayların Uludağ İhracatçı Birlikleri Uzman Yardımcılığı Alımı İçin başvurularını tamamlayabilmeleri için; KPSS P3 türünden puana sahip olunması, birer kişilik kontenjan ile; İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve iki kişilik kontenjan ile Uluslararası İlişkiler mezuniyetine sahip olunması gerekmektedir.

01.01.2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olan, TİM ve İhracatçı Birliklerinden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 4857 sayılı İş Kanununun 25'inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmayan adayların başvuru yapabileceği ilanın son başvuru tarihi ve adresi için; Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği adresine en geç 30.09.2019 tarih saat 17.30'a kadar şahsen, posta yoluyla veya ik@uib.org.tr* adresine yapmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@