Ulaşım Hizmetleri Kamu KPSS'siz Personel Alımı

Kamu memur alımı ilanları yapılması amacı ile açıklanan bildirilerde Kayseri belediyesi birimleri içinde istihdam edilmek üzere 20 yardımcı hizmetler personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 06.12.2021, 08:10 09.12.2021, 10:48
Ulaşım Hizmetleri Kamu KPSS'siz Personel Alımı

Belediye memur alımı ilanları için iş başvurusu işlemlerinde bulunacakların akademik olarak not ortalamaları 2.90 ve üzeri olması ve günümüz eğitim yaklaşımlarına hakim olması gerekiyor.


ULAŞIM HİZMETLERİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Ulaşım hizmetleri personel alımı son başvuru tarihi 7.12.2021 olarak bildirildi.

•    Tüm adaylar başvurularını kuruma şahsen yapacaktır.


KPSS’SİZ KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İş başvurusu yapacakların üniversite mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

2.    Kayseri belediyesi personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin endüstri mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, makine mühendisliği veya bilgisayar mühendisliği bölümü 3. Ya da 4. Sınıf öğrencisi olmaları gerekiyor.

3.    KPSS şartsız memur alımı ilanları için yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın, detay odaklı olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, İletişim becerileri kuvvetli olmalı ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4.    Bütün görev almak isteyen şahısların yenilikçi, iletişim yönlerinin güçlü olması, Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları kullanıyor olması, mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı