Typ Kapsamında 1870 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Typ kapsamında 1870 sözleşmeli personel alımları aralık ayında gerçekleştirilecek olup başvuru şekli ve çalışma yer ve zamanlarına ilişkin tüm bilgileri haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Typ Kapsamında 1870 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

İşkur tarafından yapılan ilanlarla 2018 yılı Aralık ayı içerisinde TYP (toplum yararına programı) kapsamında 1870 adet sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuruları başlayan ilanlara son başvuru ilan durumuna göre değişmektedir.

İzmir Belediyesi bünyesindeki yapılacak olan TYP 365 personel alımı 30 Kasım 2018 de başvuru sona erecektir. 20 Kasım 2018 tarihi 23:59 kadar başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Bilecik İl ve İlçelerine İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İl Müftülüğü, Belediyeler ve Üniversiteye 850 personel alımı 2 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. İlan içeriklerine ulaşmak isteyen okuyucularımız için aşağıda link adresinden ulaşabilirler.

Kayseri il ve İlçe Kaymakamlıkları ve belediyeler ile çeşitli kurumlara 655adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. İlgilenen kişiler başvurularını 1 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar yapılabilirler.

Bu alımların tamamında KPSS şartı bulunmamakta ve İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurabilmektedir.  Adayların 18 ile 45 yaş aralığında bulunması ve başvuracağı il durumuna göre işkur üzerinde iş arayan kaydı olması gerekmektedir. Aşağıda açılan link adresinde ara tuşuna basarak tüm ilanlara ulaşabilirsiniz. TYP Aralık ilanlarıdır.

2018 Aralık Ayı TYP alımlarına başvuru için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 22:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
S...S
S...S - 7 ay Önce

Arkadaşlar nasıl başvuru yapacağız ilan numarası yok bişey yok bir sürü soru var ama karşılığı yok

Fatma sen
Fatma sen - 7 ay Önce

İse girmek istiyorum lise mezunu kpss ye girdim yaşım 44 puanım 63 tur

mehmetsakinyIldIz
mehmetsakinyIldIz - 7 ay Önce

Ekpssyegirdim.puanIm.85Atamabekliyorum.herkese.selamlar

ismail ercan
ismail ercan - 7 ay Önce

Katılmak

Şahin Bingöl
Şahin Bingöl - 7 ay Önce

Bakan açıkladı 20 bin kişi şehir hastanelerine kpss sınavsız memur alacaklarını duyurdu en az lise mezunu şartı var internetten nasıl başvuru oluyor bir arkadaş yardımcı olursa memnun olurum.

Orhan yıldırım
Orhan yıldırım - 7 ay Önce

İşsizim