TYP 38 Şehir’de Okullara 1500 Güvenlik Görevlisi ve İşçi Alımları

İŞKUR tarafından TYP programları kapsamında 38 şehre 1500 personel alımı yapacağını duyurdu. MEB Okullara TYP kapsamında güvenlik görevlisi, çevre bakım onarım ve temizlik personeli olarak istihdam edilecek. Başvuru için haber detayımızda…

Kamu Personeli Alımı 20.09.2019, 14:57 21.09.2019, 22:24
TYP 38 Şehir’de Okullara 1500 Güvenlik Görevlisi ve İşçi Alımları

İŞKUR Toplum Yararına Programlar çerçevesinde TYP MEB okullara güncel iş ilanlarına göre 38 şehir 1500 güvenlik görevlisi, çevre bakım ve onarım personeli, temizlik elamanı ve işçi alımı yapacağını ilan etti. Alım yapılacak şehirler aşağıda sıralanmıştır.

İŞKUR TYP ALIM YAPACAK ŞEHİRLER

Ankara, Aksaray, Adana, Antalya, Artvin, Amasya, Ağrı, Manisa, Muş, Malatya, Sinop, Siirt, Eskişehir, Edirne, Erzurum, Denizli, Tunceli, Tekirdağ, Isparta, Düzce, Van, Kayseri, Kırklareli, Bolu, Bayburt, Çanakkale, Rize, Şırnak Samsun, Mardin, Manisa, Denizli, Hatay, Siirt, Batman, Nevşehir, Ordu, Çankırı ve Burdur illerine TYP kapsamında okullarda istihdam edilmek üzere 38 şehre 1500 personel alımı yapılacaktır.

İŞKUR TYP alımları kısa süreliğine güncel iş ilanları sayfasında duyuruya çıktığından dolayı ilan kısa süre sonra askıdan indirildiğinden dolayı; ilgili adaylar hemen alım başvuru şartlarını gördükten hemen sonra başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR TYP BAŞVURULARI NASIL YAPILIR

İlgili adaylar için aşağıda link adresi üzerinden ikametgah şehrini yazarak o ildeki ilana ulaşır. Her ilan ikametgah şartlı olup kendisine uygun iş kutucuğuna onay ver diye kutucuğu işaretler; kaydınız başarılı ise yeşil bir ışık yanarak başvurunuz gerçekleşmiştir.

İŞKUR TYP BAŞVRU ŞARTLARI NELER

Güvenlik görevlisi alımlarına ilgili adayların güvenlik sertifikalarının olması ve Valilikçe onaylı olması gerekiyor. Adayların 18 yaşından gün almış ve 50 yaşını geçmemiş adaylar arasından başvuruları kabul edilecek. Ayrıca her hangi bir şekilde maaş almıyor olması gerekmektedir.

İŞKUR TYP güncel iş ilanlarıyla 38 şehre 1500 personel alım başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Kemal 2 yıl önce
50 yas ney ya arkadas gecen yil oturduklari yerden para kazandilar biz calistik bu yilda aynisini yapacaklar bence cik sacma olmus arkadaslar
Nilüfer Çubukcu 2 yıl önce
İşarıyorum lütfen bizedeulaşın
Yasin kaplan 2 yıl önce
Inegol de bekci lazmsa ben yapablrm yuz kizartici suucm yok
Ali selçuk 2 yıl önce
Bende is ariyorum
Emin çalışkan 4 ay önce
Iş baş vuru yapamk istiyorum tlf no 0535 960 96 83