TÜVTÜRK Personel Alımı Yapacak

TÜVTÜRK personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan işçi alımı ilanlarında TÜVTÜRK birimlerinde çalıştırılmak üzere Araç Muayene Teknisyeni Alımı, İstasyon Amiri Alımı gibi kadrolara işçi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 26.12.2020, 14:12
TÜVTÜRK Personel Alımı Yapacak

TÜVTÜRK Personel Alımı Yapacak

TÜVTÜRK personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan işçi alım ilanlarında TÜVTÜRK birimlerinde çalıştırılmak üzere Araç Muayene Teknisyeni Alımı, İstasyon Amiri Alımı gibi kadrolara işçi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanmakta olan işçi alımı ve personel alımı iş ilanlarına Kariyer internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Aşağıda yazılmış bulunan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=30877&hc=T

ALIM YAPILAN İLLER VE KADROLAR

İstasyon Amir Yardımcısı (Samsun)

TÜVTÜRK

Samsun

26.11.2020

Araç Muayene Teknisyeni (Ordu)

TÜVTÜRK

Ordu

10.11.2020

Araç Muayene Teknisyeni (Tunceli)

TÜVTÜRK

Tunceli

03.11.2020

Araç Muayene Teknisyeni (Bursa)

TÜVTÜRK

Bursa

03.11.2020

Araç Muayene Teknisyeni ( Antalya)

TÜVTÜRK

Antalya

22.10.2020

Araç Muayene Teknisyeni (Balıkesir)

TÜVTÜRK

Balıkesir

19.10.2020

Araç Muayene Teknisyeni ( İstanbul )

TÜVTÜRK

İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

31.03.2020

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Araç Muayene Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Araç Muayene Teknisyeni alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Araç Muayene Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Araç Muayene Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Araç Muayene Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Araç Muayene Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Araç Muayene Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Araç Muayene Teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Araç Muayene Teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Araç Muayene Teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Araç Muayene Teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Araç Muayene Teknisyeni alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Araç Muayene Teknisyeni alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Araç Muayene Teknisyeni alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)