TÜVTÜRK Personel Alımı Başladı

TÜVTÜRK şirketi personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan işçi alım ilanlarında TÜVTÜRK bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 şehirde Araç Muayene Teknisyeni Alımı, İstasyon Amiri Alımı gibi kadrolara işçi alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 26.11.2020, 10:12
TÜVTÜRK Personel Alımı Başladı

TÜVTÜRK Personel Alımı Başladı

TÜVTÜRK şirketi personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan işçi alım ilanlarında TÜVTÜRK bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 şehirde Araç Muayene Teknisyeni Alımı, İstasyon Amiri Alımı gibi kadrolara işçi alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanan işçi alımı ve personel alımı ilanlarına Kariyer internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Aşağıda yazılmış bulunan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=30877&hc=T 

ALIM YAPILAN İLLER

1.Araç Muayene Teknisyeni (Ordu)

2.Araç Muayene Teknisyeni (Tunceli)

3.Araç Muayene Teknisyeni (Bursa)

4.Araç Muayene Teknisyeni ( Antalya)

5.Araç Muayene Teknisyeni (Balıkesir)

6.Araç Muayene Teknisyeni (Kütahya / Gediz)

7.Araç Muayene Teknisyeni (Kütahya / Tavşanlı)

8.Müşteri Kabul Görevlisi (Giresun)

9.İstasyon Amir Yardımcısı (Uşak)

10.Araç Muayene Teknisyeni (Uşak)

11.Araç Muayene Teknisyeni (Kütahya Merkez / Simav)

12.Araç Muayene Teknisyeni (Lüleburgaz)

13.Müşteri Kabul Görevlisi ( İstanbul - Engelli )

14.Araç Muayene Teknisyeni ( İstanbul )

15.İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.)

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TÜVTÜRK şirketi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TÜVTÜRK şirketi personel alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TÜVTÜRK şirketi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TÜVTÜRK şirketi personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TÜVTÜRK şirketi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TÜVTÜRK şirketi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TÜVTÜRK şirketi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TÜVTÜRK şirketi personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TÜVTÜRK şirketi personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TÜVTÜRK şirketi personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TÜVTÜRK şirketi personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TÜVTÜRK şirketi personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TÜVTÜRK şirketi personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TÜVTÜRK şirketi personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)