TÜVASAŞ 20 Daimi İşçi Alımı! Başvuru Sona Eriyor

Türkiye Vagon Sanayi Türkiye Genelinden 20 daimi işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. TÜVASAŞ daimi işçi alımı için başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 20.12.2019, 09:06 20.12.2019, 09:12
TÜVASAŞ 20 Daimi İşçi Alımı! Başvuru Sona Eriyor

Kamu kurumlarına kamu işçisi, daimi işçi, sürekli işçi alımları devam ederken, 2019 yılının sonlarında TÜVASAŞ daimi işçi alımı başvuruları sona ermektedir. İlgili adaylar için başvuru tarihi ve başvuru şartları haberimiz içeriğinde bulunmaktadır.

Başvurular İŞKUR resmi web sayfası üzerinden yapılacaktır. İlgili adaylar Türkiye İş Kurumuna kayıtlı değilseler bile yeni kayıt açtırarak başvurularını yapabilirler. TÜVASAŞ alımı için e-devlet üzerinden giriş sağlayarak aşağıda resimli olarak gösterilen giriş yapılarak.

Yukarıda İŞKUR girişi yapıldıktan sonra e-şubeden giriş sağlanmalı ve aşağıda gösterilen resimdeki gibi giriş sağlandıktan sonra KURUM ismi yazılarak aratılmalıdır.

TÜVASAŞ daimi işçi alımlarını Sakarya İline görevlendirmek üzere farklı birimlerde istihdam etmek üzere 20 daimi işçi alımı ilanı vermiştir. Alınacak kamu personelleri daimi işçi statüsünde yapılacaktır.

Başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18-40 yaş aralığında olması, Orta öğretim (Lise) mezunu olması, Kurum tarafından sözlü sınavda başarılı olması, Sakarya ilinde ikamet etmeye bir engelinin bulunmaması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Son başvuru 23 Aralık 2019 Pazartesi sona erecek olup sonuçlar 30 Aralık 2019 tarihinde Sakarya İli TÜVASAŞ’ ta kura çekimi ile birlikte alımlar gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Duman 1 yıl önce
Vasıflı arıyorlar