Tutak Öğretmenevi Müdürlüğü Büro İşçisi Alımı

Tutak Öğretmenevi Müdürlüğü Tarfından yayınlanan ilana göre en az İlköğretim Mezunu 2 kişi Büro İşçisi olarak istihdam edileceği duyruldu. Adayların 15 Ekime 2018 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir KPSS şartı bulunmamaktadır.

Tutak Öğretmenevi Müdürlüğü Büro İşçisi Alımı

Tutak Öğretmenevi ve A.S.O Müdürlüğünün çıkmış olduğu ilanda Adayların İlköğretim Okul mezunu olması şartı aranmaktadır. KPSS şartı olmayan Büro işçisi alımına katılacak adaylarda aranan diğer özellikler ise Diksiyonu düzgün ve İş Hayatında İletişim Sertifası sahibi olması şartı vardır. Adaylar seçme ve Değerlendirme yolu ile alınacak olup Büro Memuru olarak görev alacaktır.

Büro işçisi Alımına durumu uyan adayların son başvuru tarihi olan 15 Ekim 2018 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden İş İlan No (00004673002) ile belirtilen süre içerisinde Müracaat etmeleri gerekmektedir. Gerçeğe aykırı Belge ve Beyanda Bulunanların Başvuruları Geçersiz sayılacaktır.

Ayrıca Yazılı veya Sözlü Sınav yapılması durumunda Adaylara ayrıca Yazılı olarak bildirilecek olup Kura yoluna gidilmesi durumunda Noter huzurunda Kura çekimi yapılacaktır. Tutak Öğretmen Evi Müdürlüğünde Yapılacak olan Kura çekim tarihi 22 Ekim 2018 saat 09:00 ile 12:00 saatleri arasında Kurum içerisinde yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 06:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakkı koca
hakkı koca - 11 ay Önce

is